Zinxhiri Link gardh, xhiro Wire Mesh, Zinxhiri Link Mesh, Wire Mesh Fence - Strue
produkt

Kategoritë

për

kompani

Na zgjidhni : ju mund të merrni produktin e duhur dhe të shërbimit me vlerë të lartë.

Story ynë:  historia e gjatë që nga viti 2004, reformuar në vitin 2012.

Ekipi ynë: Rich eksportuese përvojë me plot pasion dhe energji.

garanci ekip profesional për të gjithë ekzekutimin UM sigurisë.

Vendndodhja : Qendra e vendosur në bazë industrinë e çelikut Shijiazhuang, Hebei Province.

zyra e degës në Provinca Zhejiang Ningbo.

www.gardenwirefence.com   

 

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
të fundit

Lajme

WhatsApp Online Chat!