Алка во синџирот ограда, Gabion Жица Mesh, алка во синџирот Mesh, жица мрежа ограда - Strue
производ

категории

во врска со

компанијата

Изберете нас : може да се добие право на производот и висока вредност на услуги.

Нашата приказна:  Долга историја од 2004 година, реформирани во 2012 година.

Нашиот тим: Богата извозник искуство со полн со страст и енергија.

Професионална гаранција тимот за сите извршување ПО безбедност.

Локација : Седиште се наоѓа во челичната индустрија база Shijiazhuang, Хебеј покраината.

Експозитура во Ningbo Жеџијанг покраината.

www.gardenwirefence.com   

 

Прочитај повеќе
Види се
најновите

Вести

  • Заварени жица решетката ограда
    19-03- 05
    Заварени жица решетката ограда
WhatsApp Онлајн Chat!